اکسس چیست؟

اکسس یک محصول فناور و دانش بنیان است. با استفاده از آن نیازی به هزینه های چاپ کارت ویزیت و کاتالوگ نداریم و می توانیم در پروفایل دیجیتال تمامی اطلاعات خود را به راحتی ثبت و بارگذاری کنیم و اینکه امکان ویرایش نیز داشته باشند. محل فروشگاه بر روی نقشه ثبت می گردد و بهترین مسیر برای مراجعه در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

در اکسس از تخفیف به عنوان فاکتور مهم در جذب مشتریان استفاده هوشمندی شده است. شما در نرم افزار سناریو های متنوعی برای تخفیف دهی در اختیار دارید که می توانید بصورت هدفمند از آنها استفاده کنید تا باعث جذب و حفظ مشتریان شود و آنها را به انجام خریدهای بیشتر برای بهره مندی از تخفیف های جذاب تر، ترغیب کنید.

برای عضویت مشتریان در اکسس کافیست طرح و لوگو خود را ارسال کنید تا کارت هوشمندی مختص به شما تولید شود. برای عضویت مشتری تنها می بایست شماره کارت را در برابر شماره موبایل او ثبت کنید. در زمان خرید مشتری  وفادار با ارائه کارت عضویت شناسایی و با استفاده از کارتخوان مغناطیسی و نرم افزار درصد تخفیف به سرعت و با دقت بالا محاسبه می شود. اگر مشتری کارت را همراه خود نیاورده بود همین عملیات از طریق شماره موبایل نیز قابل انجام است. در اکسس مشتری ها گروه بندی می شوند تا از تخفیف و آفر مخصوص به خود مطلع و بهره مند شوند و دیگر خبری از پیامک های انبوه تبلیغاتی نیست.

پرداخت ها در شبکه اکسس از روش های متنوعی امکان پذیر هستند. مثلا: پرداخت بوسیله موبایل Mobile Payment، کیف پول الکترونیک، استفاده از تکنولوژی RFID و کارت های هوشمند مغناطیسی و … که هدف همه این ها بالا بردن امنیت و راحتی در تراکنش های مالی با استفاده از فناوری های جدید می باشد.

با استفاده از سیستم فروش اقساطی اکسس به راحتی می توان برای مشتریان پرداخت قسطی را راه اندازی کرد. همچنین بوسیله این سیستم می توان بوسیله بن کارت، پذیرای کارمندان سازمان های مختلف بود.

برای آنکه بتوانید مشارکت مشتریانتان را جلب کنید می توانید از امتیازدهی استفاده کنید تا در ازای وفاداری مخاطبانتان به آنها امتیاز اعطا کنید. این امتیازها می توانند مبنای شانس بیشتر در قرعه کشی ها یا گروه بندی مشتریان باشند.

مشتریان شما بوسیله اکسس می توانند قبل از مراجعه و بصورت آنلاین نوبت بگیرند و یا رزرو کنند تا از شلوغی و ازدحام جلوگیری شود و شما بخوبی بتوانید سرویس ارائه کنید. بوسیله نوبت دهی و رزرو آنلاین اکسس درخواست ها به ترتیب تاریخ برای شما ارسال می شود و می توانید آنها را تایید، رد یا جابجا کنید.

معمولا برای اطلاع رسانی اخبار و حراج ها از پیامک های انبوه استفاده می کنند. در اکسس برای آنکه ارتباط دو طرفه باشد تا مخاطبان نیز بتوانند نظرات و پیشنهادات خود را ارسال کنند از کارتابل اطلاع رسانی استفاده می شود. علاوه بر این پیام ها بر اساس گروه مشتری بصورت هدفمند ارسال می شوند.

با ستفاده از اکسس با علایق و سلایق مشتریان خود آشنا می شوید و در بلند مدت با تحلیل رفتار آنها پیش بینی صحیح تری در سفارشات آتی به دست خواهید آورد.

برای آنکه از میزان رضایت مشتری بعد از خرید مطلع شوید کافیست یک بازه زمانی بعد از انجام تراکنش را انتخاب کنید تا پیامی بصورت اتوماتیک برای مشتری ارسال شود و آنها بتوانند میزان رضایت خود را اعلام کنند. علاوه بر این در اکسس برای نظرسنجی کارتابلی اختصاصی طراحی شده است تا بوسیله آن بتوانید در زمانهای مختلف از نظر و رای مخاطبان خود در مورد منوی غذا، محصول جدید، تغییر دکور و …. مطلع شوید.

در مجموع هدف اکسس جذب مشتریان جدید، حفظ و وفادارسازی مشتریان فعلی و ترغیب آنها به خرید بیشتر برای بهره مند شدن از امتیازها و تخفیف های بیشتر است. که همه اینها موجبات توسعه کسب و کار شما را فراهم آورد.